Pravidla soutěže

Soutěžit je možné na facebookovém profilu v době konání soutěže od 6. října 18:30 do 10.října 21:00.

1) Pomocí specifického lajku (to se mi líbí) odpovědět na otázku „V jakém roce byl položen základní kámen pevnosti?“ (Super pro rok 1780, Haha pro rok 1940)

2) Do komentáře pod příspěvek napsat tip na celkový počet hran (edges) v ilustrativním 3D modelu pevnosti.

3) Soutěž bude ukončena v pondělí 10.10. ve 21:00.

4) Výhercem dvoujbrožury o pevnosti Terezína a bitvě u Lovosic se stane ten soutěžící, který splní úkoly v bodech 1 a 2, přičemž označí příspěvěk správným lajkem a jehož tip na počet hran a ploch modelu bude ze všech soutěžících nejblíže skutečnému počtu.

5) Do ukončení soutěže může každý soutěžící napsat libovolné množství komentářů s tipy. Jako soutěžní bude brán časově poslední zapsaný komentář.

6) Každý komentář musí obsahovat pouze jeden tip (jedno číslo). Komentáře s více tipy budou vyřazeny a jako soutěžní bude danému soutěžícímu uznán poslední platný komentář.

7) Výhra bude zaslána poštou na adresu v ČR. Výhra nebude zaslána do zahraničí!

8) Po vyhodnocení a vyhlášení výsledku sdělí výherce adresu pro zaslání výhry zprávou zaslanou na facebookový profil populárně-naučného webu.

9) Pokud výherce do 72 hodin od zveřejnění výsledku nesdělí adresu v ČR pro zaslání výhry, bude vyhlášen náhradním výhercem ten s v pořadí s dalším nejbližším tipem. Tento krok bude vždy po 72 hodinách opakován do té doby, než bude od aktuálního náhradního výherce obdržena platná adresa v ČR pro zaslání výhry.

10) Soutěž pořádá Petr Čapek, autor webu www.pevnostterezin.cz.

11) Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

soutez

Top